Yhteystiedot

Sergei Tarabarov

Sergei Tarabarov

044 034 5617

sergei@1ketju.fi

Tero Heiskanen

Tero Heiskanen

044 019 7900

tero@1ketju.fi

Trine Laurokari

Trine Laurokari

Taloushallinto ja palkanlaskenta

040 020 0010

trine@1ketju.fi

Jimmy Nyberg

Jimmy Nyberg

044 026 0600

jimmy@1ketju.fi

Vilkku Vilenius

Vilkku Vilenius

050 444 4454

vilkku@1ketju.fi

Miia Räikkönen

Miia Räikkönen

040 567 5960

miia@1ketju.fi

Hyvä toimittajamme,

Siirrymme 1.2.2020 alkaen sähköiseen laskujen käsittelyyn ja toivomme saavamme laskut sähköisessä muodossa.
Mikäli yrityksellänne ei ole mahdollisuutta lähettää verkkolaskuja tai lähettää laskuja sähköpostiosoitteeseemme,
voitte käyttää postiosoitetta paperilaskujen lähetykseen.

Laskutusosoitteemme 1.2.2020 alkaen ovat:

1 Ketju Oy, 3108712-9

1. Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003731087129
Operaattori: Maventa (003721291126)
Aineistomuoto: Finvoice

2. Laskujen vastaanotto sähköpostitse

Laskut tulee lähettää sähköpostin liitetiedostoina PDF-muodossa osoitteeseen:
ostolaskut@1ketju.fi
Mikäli lasku sisältää liitesivuja, näiden tulee olla samassa tiedostossa varsinaisen laskun kanssa.

3. Paperilaskujen postiosoite

1 Ketju Oy
Sammonkatu 56 C
33540 Tampere

Pasi Meriläinen

Pasi Meriläinen

050 444 4479

pasi@1ketju.fi

Veli-Pekka Mäkäräinen

Veli-Pekka Mäkäräinen

040 356 7440

vp@1ketju.fi

Hyvä toimittajamme,

Siirrymme 1.9.2020 alkaen sähköiseen laskujen käsittelyyn ja toivomme saavamme laskut sähköisessä muodossa. Mikäli yrityksellänne ei ole mahdollisuutta lähettää verkkolaskuja tai lähettää laskuja sähköpostiosoitteeseemme, voitte käyttää postiosoitetta paperilaskujen lähetykseen.

Laskutusosoitteemme 1.9.2020 alkaen ovat:

1 Ketju Turku, 3149632-8

1. Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003731496328
Operaattori: Maventa (003721291126)
Aineistomuoto: Finvoice

2. Laskujen vastaanotto sähköpostitse

Laskut tulee lähettää sähköpostin liitetiedostoina PDF-muodossa osoitteeseen:
ostolaskut.turku@1ketju.fi
Mikäli lasku sisältää liitesivuja, näiden tulee olla samassa tiedostossa varsinaisen laskun kanssa.

3. Paperilaskujen postiosoite

1 Ketju Turku Oy
Puutarhakatu 19
20100 TURKU

1KETJU OY

TAMPERE
Sammonkatu 56 C
33540 Tampere

TURKU
Puutarhakatu 19
20100 Turku

TAMPERE

TURKU