Yhteystiedot

Sergei Tarabarov

044 034 5617

sergei@1ketju.fi

Tero Heiskanen

044 019 7900

tero@1ketju.fi

Trine Laurokari

Taloushallinto ja palkanlaskenta

040 020 0010

trine@1ketju.fi

Jimmy Nyberg

044 026 0600

jimmy@1ketju.fi

Vilkku Vilenius

050 444 4454

vilkku@1ketju.fi

Hyvä toimittajamme,

Siirrymme 1.2.2020 alkaen sähköiseen laskujen käsittelyyn ja toivomme saavamme laskut sähköisessä muodossa.
Mikäli yrityksellänne ei ole mahdollisuutta lähettää verkkolaskuja tai lähettää laskuja sähköpostiosoitteeseemme,
voitte käyttää postiosoitetta paperilaskujen lähetykseen.

Laskutusosoitteemme 1.2.2020 alkaen ovat:

1 Ketju Oy, 3108712-9

1. Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003731087129
Operaattori: Maventa (003721291126)
Aineistomuoto: Finvoice

2. Laskujen vastaanotto sähköpostitse

Laskut tulee lähettää sähköpostin liitetiedostoina PDF-muodossa osoitteeseen:
ostolaskut@1ketju.fi
Mikäli lasku sisältää liitesivuja, näiden tulee olla samassa tiedostossa varsinaisen laskun kanssa.

3. Paperilaskujen postiosoite

1 Ketju Oy
Sammonkatu 56 C
33540 Tampere

Pasi Meriläinen

050 444 4479

pasi@1ketju.fi

Nelli Hyvärinen

040 129 9844

nelli@1ketju.fi

Hyvä toimittajamme,

Siirrymme 1.9.2020 alkaen sähköiseen laskujen käsittelyyn ja toivomme saavamme laskut sähköisessä muodossa. Mikäli yrityksellänne ei ole mahdollisuutta lähettää verkkolaskuja tai lähettää laskuja sähköpostiosoitteeseemme, voitte käyttää postiosoitetta paperilaskujen lähetykseen.

Laskutusosoitteemme 1.9.2020 alkaen ovat:

1 Ketju Turku, 3149632-8

1. Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003731496328
Operaattori: Maventa (003721291126)
Aineistomuoto: Finvoice

2. Laskujen vastaanotto sähköpostitse

Laskut tulee lähettää sähköpostin liitetiedostoina PDF-muodossa osoitteeseen:
ostolaskut.turku@1ketju.fi
Mikäli lasku sisältää liitesivuja, näiden tulee olla samassa tiedostossa varsinaisen laskun kanssa.

3. Paperilaskujen postiosoite

1 Ketju Turku Oy
Puutarhakatu 19
20100 TURKU

1KETJU OY

TAMPERE
Sammonkatu 56 C
33540 Tampere

TURKU
Puutarhakatu 19
20100 Turku

TAMPERE

TURKU


1KETJU Oy

Sammonkatu 56 C, 33540 Tampere

044 034 5617

Y-tunnus: 3108712-9